Dym wydobywał się z mieszkania

, Na sygnale, Wiadomości, 09.10.2019 16:48, red
Kolejna taka sytuacja w ostatnich tygodniach.
Dym wydobywał się z mieszkania
W środę (9.10) około godz. 16:30 strażacy interweniowali w jednym z budynków przy ulicy Lwowskiej w Wadowicach. W mieszkania wydobywał się dym. Sytuacja została szybko opanowana przed strażaków. Okazało się zadymienie to efekt nieostrożnego rozpalania pieca, z którego prawdopodobnie wypadł żar. Na szczęście nie doszło do dużego pożaru.

Rozpoczął się sezon grzewczy, dlatego strażacy apelują o ostrożność przy obsłudze urządzeń grzewczych. W ostatnich dniach strażacy niemal codziennie wzywani są do gaszenia pożaru sadzy w kominach budynków mieszkalnych. Taki pożar może być powodem rozszczelnienia komina - z tego powodu we wtorek spłonęło poddasze budynku mieszkalnego w Witanowicach. Dlatego warto wezwać kominiarza, który wyczyści komin.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy