Dwukrotnie do poszkodowanych wzywano śmigłowiec LPR

, Na sygnale, Wiadomości, 24.04.2019 19:22, red / WB
W środę (24.04) śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego dwukrotnie wzywany był na teren gminy Wieprz i okolic.
Dwukrotnie do poszkodowanych wzywano śmigłowiec LPR
Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, około południa na granicy Frydrychowic z Inwałdem i Chocznią mężczyzna spadł z wysokości. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego oraz LPR, ale ostatecznie śmigłowiec został odwołany. Poszkodowany został przetransportowany karetką do szpitala.

Z kolei wieczorem - jak wstępnie wiadomo - śmigłowiec LPR przetransportował do szpitala mieszkańca gminy Wieprz, który uległ poparzeniu. Pierwszej pomocy udzielił mu zespół ratownictwa medycznego, który uznał że transport drogą lotniczą będzie korzystniejszy dla pacjenta.

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 27.04.2019 10:54

Tak ! Przyznaję się do naiwności, szacowałem, że tak radykalne rozwiązanie będzie tylko użytecznością negocjacyjną, w okamgnieniu skontrowaną przez nauczycieli. Przyznaję również, iż znacząco przestrzeliłem poziom intelektualny dzisiejszych magii_sterów. Kapelusz z głowy kalafiorku, bezbłędna ocena kondycji naszych bakałarzy.

kalafior, 27.04.2019 09:24

@Zakolog Ty naprawdę myślałeś że nie podpisze??A jakie Miał wyjście,zostawić młodzież bez matur i pozwolić na kontynuację tego durnego strajku?