reklama

Dwóch piratów drogowych zatrzymanych, na 3 miesiące stracili prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 29.05.2019 11:00,
Prawo jazdy będą mogli odzyskać za 3 miesiące.
Dwóch piratów drogowych zatrzymanych, na 3 miesiące stracili prawo jazdy

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym grozi mandat, punkty karne oraz utrata prawa jazdy na okres trzech miesięcy.

Policja informuje, że niestety nadal nie wszyscy respektują obowiązujące przepisy. Wczoraj, policjanci z wadowickiej drogówki zatrzymali dwoje takich kierowców.

W miejscowości Babica mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. 29-latek pędził z prędkością 107 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. Drugi kierowca został zatrzymany około godz. 22:00 w Tomicach. 20-latek jadący samochodem osobowym m-ki Fiat przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o 53 km/h.

Obaj kierowcy w związku z popełnionym wykroczeniem zostali ukarani mandatami, punktami karnymi, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

źródło: policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy