Dwóch kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości

, Na sygnale, Wiadomości, 09.07.2020 12:00,
Kierowcy odzyskają prawo jazdy za 3 miesiące.
Dwóch kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości
Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali dwóch kierowców, którzy w Babicy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.

Około południa mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem, który przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h. W terenie zabudowanym jechał z prędkością 114 km/h. Obowiązujące przepisy zignorował także kierowca bmw, który pędził z prędkością 105 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h. 24 i 27-latkowi zostały zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

Policjanci cały czas ponawiają apele o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach i przypominają, że nadmierna prędkość może być przyczyną tragedii. Mimo to na drogach nie brakuje piratów drogowych.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy