reklama

Dwie kobiety zatrzymane za kradzież sklepową

, Na sygnale, Wiadomości, 29.12.2021 10:05,
Sklepowe złodziejki wpadły na gorącym uczynku
Dwie kobiety zatrzymane za kradzież sklepową

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali dwie obywatelki Ukrainy podejrzane o kradzieże w jednej z perfumerii. Kobiety wpadły gdy w kurtkach i torebkach schowały kosmetyki warte 1400zł.

Jak informuje policja, 18 grudnia policjanci podjęli interwencję w jednym ze sklepów kosmetycznych, gdzie personel sklepu zwrócił uwagę na podejrzane zachowanie dwóch klientek.

Okazało się, że kobiety w wieku 54 i 58 – lat w kieszeniach kurtek oraz w torebkach posiadają różnego rodzaju kosmetyki na łączną kwotę 1400zł. Kobiety zostały zatrzymane i trafiły do zatorskiego komisariatu Policji, gdzie przedstawiono im zarzut usiłowania kradzieży.

Policjanci zebrali również dowody, że te same kobiety mają jeszcze związek z dwoma podobnymi kradzieżami w tym samym sklepie dokonanymi początkiem grudnia br.

Na tej podstawie trzy dni później podejrzanym przedstawiono dwa kolejne zarzuty kradzieży.

Za kradzież grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy