reklama

Dwie akcje ratownicze w gminie Andrychów [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 09.11.2023 14:45,
Niespokojne popołudnie. Andrychów i okolice.
Dwie akcje ratownicze w gminie Andrychów [AKTUALIZACJA]
Prawdziwa kumulacja zdarzeń ratowniczych w Andrychowie i okolicach w czwartkowe (9.11) popołudnie. Jak się dowiadujemy, w Sułkowicach Bolęcinie w rejonie cmentarza zasłabł mężczyzna - do udzielenia pomocy medycznej wezwano zespół ratownciwa medycznego i strażaków.

W tym samym czasie w rejonie ulicy Starowiejskiej w Andrychowie miał lądować śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomocy medycznej wymagała jedna osoba. Do akcji zabezpieczenia lądowiska skierowani zostali strażacy z OSP Andrychów, ale ostatecznie LPR został odwołany. Pacjent został przetransportowany karetką do szpitala.

Po godzinie 15:00 strażacy otrzymali kolejną interwencję - tym razem dotyczyła budynku przy ulicy Lenartowcza nr 64 w Andrychowie - na klatce schodowej miał być wyczuwalny zapach gazu.

Przed godziną 16:00 jeszcze jedno zgłoszenie dla strażaków z JRG Andrychów - tym razem do Porąbki w przysióku Wielka Puszcza do udzielenia pomocy medycznej jednemu z mieszkańców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy