reklama

Dwaj poszukiwani trafili za kratki

, Na sygnale, Wiadomości, 25.11.2019 11:24,
Obaj za kratkami spędzą kilka następnych miesięcy.
Dwaj poszukiwani trafili za kratki

W trakcie prowadzonych czynności mających na celu poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali dwóch mężczyzn.

W piątkowy poranek (22.11) policjanci zapukali do drzwi jednego z mieszkań znajdujących się na Osiedlu Nad Sołą w Kętach, gdzie zatrzymali 25 – latka poszukiwanego od kilku miesięcy przez sąd za przestępstwo zniszczenia mienia oraz przestępstwo przeciwko wiarygodności dokumentów (posłużenie się cudzym dokumentem). Zatrzymany trafił do kęckiego komisariatu Policji, a następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe pół roku.

Tuż po godzinie 9.00 w Kętach w jednym z mieszkań przy ulicy Krakowskiej policjanci zatrzymali 53 – letniego mieszkańca Kęt, poszukiwanego od kilku tygodni przez opolski sąd za spowodowanie wypadku drogowego. Zatrzymany trafił do kęckiego komisariatu Policji, a następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe 8 miesięcy.

Policja przypomina, że na każdej stronie internetowej Policji, znajdują się komunikaty dotyczące osób poszukiwanych. W przypadku posiadania informacji o miejscu pobytu poszukiwanego prosimy o kontakt z jednostką Policji prowadzącą poszukiwania lub najbliższą jednostką Policji. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy