Dwaj pijani kierowcy zatrzymani. Jeden bez uprawnień

, Na sygnale, Wiadomości, 27.02.2020 20:20, PG
W środę (26.02.) na terenie powiatu suskiego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej dwóch mężczyzn, którzy kierowali pojazdami będąc w stanie nietrzeźwości.
Dwaj pijani kierowcy  zatrzymani. Jeden bez uprawnień

W Makowie Podhalańskim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Suzuki. Od mężczyzny wyczuwalna była wyraźna woń alkoholu. Jak się okazało, 51-letni mieszkaniec powiatu suskiego prowadził swój pojazd, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Drugim nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 57 – letni mieszkaniec powiatu suskiego, który został zatrzymany do kontroli drogowej późnym popołudniem w Kurowie. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało niemal promil alkoholu. Dodatkowo mężczyzna posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Przypominamy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, a także zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do 15 lat, grzywna i świadczenie pieniężne. Natomiast za kierowanie pojazdem mechanicznym pomimo posiadanego zakazu może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy