reklama

Dwaj motocykliści wjechali w samochody dostawcze

, Na sygnale, Wiadomości, 27.07.2022 08:10, eł

Zdarzyło się to w dwóch różnych miejscowościach.

Dwaj motocykliści wjechali w samochody dostawcze

Środowy poranek (27 lipca) zdaje się obfitować w zdarzenia drogowe z udziałem motocyklistów. Do dwóch niemal identycznych doszło w różnych miejscowościach powiatu wadowickiego – Jaroszowicach i Kalwarii Zebrzydowskiej.

W pierwszej z nich wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 28. Około 5.45 mężczyzna na motorowerze wjechał w samochód dostawczy, który zamierzał właśnie skręcić w lewo. Dla 54-letniego motocyklisty nie skończyło się to dobrze. Rannego mężczyznę karetka przetransportowała do szpitala. Nie wiadomo, jak poważne są jego obrażenia.

Bardzo podobna kolizja wydarzyła się w Kalwarii Zebrzydowskiej na ulicy Mickiewicza, w pobliżu szkoły. Kilka minut przed 6.00 motorower Honda zderzył się tam z samochodem dostawczym marki Toyota. Kierujący jednośladem nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w auto, gdy to zatrzymało się, by skręcić. Motocyklista był trzeźwy. Nic poważnego mu się nie stało, ale ucierpiał jego portfel. Mężczyzna został ukarany mandatem.


Foto: Facebook/Małopolscy Kierowcy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy