Dwa wypadki na drodze krajowej nr 52

, Na sygnale, Wiadomości, 18.10.2018 15:15, PG
Kęty, Kalwaria Zebrzydowska.
Dwa wypadki na drodze krajowej nr 52

We czwartek (18.10.) po południu doszło do dwóch zdarzeń na drodze krajowej nr 52, niemal o tej samej godzinie.

Pierwsze ma miejsce w Kętach. Zderzyły się tutaj dwa samochody: bus i osobówka [na zdjęciach].Do kolejnego zdarzenia, dużo poważniejszego, doszło w Kalwarii Zebrzydowskiej. Samochód potrącił chłopca.

Jak przekazuje nam rzecznik wadowickiej komendy policji Agnieszka Petek, na ul. Krakowskiej doszło do potrącenia 9-letniego chłopca przez kierującego samochodem marki skoda. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło poza przejściem dla pieszych. Chłopiec został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krakowie.

Kierowca samochodu jest trzeźwy. W tej chwili prowadzone są czynności przez policjantów wydziału ruchu drogowego. Ruch jest wstrzymany.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy