Dwa pożary, jeden wypadek

, Na sygnale, Wiadomości, 13.01.2018 08:00, red
Dwa pożary, jeden wypadek
W piątek (12.01) wieczorem do bardzo groźnego wypadku doszło w centrum Kalwarii Zebrzydowskiej. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych poszkodowane zostały dwie osoby.

W nocy strażacy JRG Andrychów, OSP Sułkowice-Łęg i OSP Sułkowice-Bolęcina gasili pożar w budynku przy ulicy Turystycznej w Sułkowicach. Sytuacja była bardzo poważna. W ogniu stanęła cała kotłownia. Mieszkańcy ewakuowali się przed przybyciem strażaków, którzy po kilkudziesięciu minutach opanowali sytuację. Poza kotłownią, uszkodzonymi instalacjami w tym pomieszczeniu, w budynku nie ma innych strat. Nikomu nic się nie stało.

Do innego pożaru doszło w sobotę (13.01) przed 7 rano rano w Brzeźnicy, gdzie ogień pojawił się w budynku warsztatu lakierniczego przy drodze krajowej nr 44 [na zdjęciu]. Strażakom udało się już opanować sytuację.


foto: OSP Marcyporęba

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy