reklama

Dwa pożary. Jeden na drodze, drugi w budynku mieszkalnym

, Na sygnale, Wiadomości, 04.02.2023 12:07, eł
Strażacy nie mieli spokojnej nocy, a i po niej nie dane im było wypocząć.
Dwa pożary. Jeden na drodze, drugi w budynku mieszkalnym

W nocy z 3 na 4 lutego strażacy interweniowali w Targanicach na ulicy Beskidzkiej. Doszło tam do pożaru samochodu osobowego. Zanim pomoc dotarła na miejsce (co nie było łatwe, ze względu na ośnieżoną, śliską, krętą i stromą drogę), auto płonęło jak pochodnia.

W akcji brali udział strażacy zawodowi z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Andrychowie, a także druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Targanicach Górnych i Sułkowicach-Łęgu. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

Drugi pożar miał miejsce w Kętach Podlesiu na ulicy Szkotnia. Doszło do niego 4 lutego przed godziną 11.00. Zapaliły się belki stropowe w jednym z budynków mieszkalnych. Samochody gaśnicze z kilku jednostek spowodowały spore utrudnienia na drodze. W gaszeniu ognia brali udział strażacy z JRG w Andrychowie i Oświęcimiu oraz druhowie z OSP w Kętach Podlesiu.

Foto: OSP Targanice Górne, Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy