reklama

Drzewa stanęły na drodze pijanej sprawczyni kolizji

, Na sygnale, Wiadomości, 28.10.2020 10:00,
Kobiecie nic się nie stało.
Drzewa stanęły na drodze pijanej sprawczyni kolizji

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali 31 – letnią mieszkankę gminy Zator, podejrzaną o spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości. Kobieta wsiadła za kierownicę mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Jej pijany rajd zakończył się pomiędzy dwoma drzewami, które klinując drzwi pojazdu uniemożliwiły ucieczkę.

Jak informuje policja we wtorek (27.10) po godzinie 15.00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące samochodu marki Renault, którego kierowca wypadł z jezdni. Policjanci błyskawicznie udali się na ulicę Kolonia w Przeciszowie, gdzie miało dojść do zdarzenia. Szybko zlokalizowali pojazd, z którego przez otwartą szybę w tylnych drzwiach wydostawała się kobieta.

- W trakcie rozmowy z 31 – latką mundurowi ustalili, że w wyniku kolizji nie doznała żadnych obrażeń ciała, jednakże wyczuwając woń alkoholu, szybko domyślili się dlaczego tak pospiesznie próbowała opuścić pojazd. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2,30 promila alkoholu. Nietrzeźwa kierująca została zatrzymana i trafiła do zatorskiego komisariatu Policji - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy