Dramatyczny wypadek. Motocyklista w ciężkim stanie

, Na sygnale, Wiadomości, 13.03.2018 15:05, PG
Dwa wypadki na drodze krajowej nr 44.
Dramatyczny wypadek. Motocyklista w ciężkim stanie
We wtorek ( 13.03.) po godz. 14:00 do wypadku drogowego doszło w Brzeźnicy na drodze krajowej nr 44. Motocyklista zderzył się z samochodem.

Przez kilkadziesiąt minut droga była zablokowana, obecnie wprowadzono ruch wahadłowy.

Wstępnie wiadomo, że kierujący pojazdem marki peugeot wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu ulicą Krakowską motocykliście, który został poszkodowany i ma być transportowany śmigłowcem do szpitala w Krakowie – informuje nas rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.


Natomiast w poniedziałek (12.03.) po godz. 18:00 na tej samej drodze krajowej, tylko że w Spytkowicach, również doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierujący samochodem marki hyundai na łuku drogi zjechał na lewą stronę jezdni doprowadzając do czołowo-bocznego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki mazda. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi a sprawca został ukarany mandatem.


ZOBACZ TAKŻE
foto: facebook.com/search/top/?q=patrole%20wypadki%20suszarki%20wadowice%2Fkalwaria%2Fandrych%C3%B3w-okolice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy