reklama

Dramatyczna interwencja policji, uratowano 50-latka

, Na sygnale, Wiadomości, 28.06.2020 09:25,
Tylko dzięki zdecydowanej reakcji dzielnicowego, aspiranta sztabowego Piotra Ponikiewskiego, żyje 50-letni mężczyzna, który trzymał nóż przy gardle.
Dramatyczna interwencja policji, uratowano 50-latka
Kilka dni temu policjanci z Makowa Podhalańskiego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który znajduje się na moście kolejowym w Białce i chce z niego skoczyć.

- Kiedy jednak patrol przyjechał na miejsce nikogo już nie zastał. Dyżurny błyskawicznie ustalił, że mężczyzna wrócił do swojego mieszkania. Informację tą przekazał patrolowi, a następnie kontynuował rozmowę z mężczyzną, dając tym samym czas na dojazd patrolu na miejsce. Kiedy policjanci przyjechali przed mieszkanie mężczyzny, otrzymali informację, że ten właśnie się rozłączył. Funkcjonariusze zdawali sobie sprawę, że każda sekunda jest bardzo cenna. W chwili kiedy patrol biegł w kierunku drzwi mieszkania, na korytarz wyszedł do nich mężczyzna z nożem przyłożonym do gardła. Mężczyzna został obezwładniony i przekazany pod opiekę lekarzy - informuje policja z Suchej Beskidzkiej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 29.06.2020 10:50

Może poprosić burmistrza o pomoc? Jakiś tłumik może w pakiecie miasto taniej kupi? Może radnych z obwodu powiadomić, Pani sołtys Kapela zna problem? Można zgłosić też dyrekcji parku krajobrazowego, zlecą pomiar hałasu. A na poważnie to bezradność w tej sytuacji jest bardzo przykra. Wielu osób ten problem przecież dotyczy, a problem nie jest rozwiązany. Może internauci nam pomogą... A jaki rodzaj muzyki preferuje to towarzystwo?

oshin22, 28.06.2020 09:48

Może przy tej okazji KTOŚ podpowie jak poprosić sąsiada z ul. Turystycznej w S-cach (chyba Leszek Ł. i podobno "bracia" ze wschodu) aby bawił się tak żeby pół wsi nie musiało słuchać tego co tam się dzieje... Rozmowa nie działa a policja nie za bardzo kwapi się do pomocy. (Trochę ich z resztą rozumiem)