reklama

Dowódca strażaków z Andrychowa o nowym samochodzie, ćwiczeniach na wyciągu i pożarach

, Na sygnale, Wiadomości, 23.11.2021 16:15,
Rozmowa z dowódcą JRG Andrychów mł. bryg. Tomaszem Kasperkiem.
Dowódca strażaków z Andrychowa o nowym samochodzie, ćwiczeniach na wyciągu i pożarach

We wtorek (23.11) odwiedziliśmy Czarny Groń w Rzykach, gdzie trwały ćwiczenia strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Andrychowa. Rozmawialiśmy z dowódcą JRG Andrychów mł. bryg. Tomaszem Kasperkiem.

Rozmowa dotyczyła nie tylko ćwiczenia ewakuacji turystów z kolei linowej. Poruszyliśmy temat detektorów dymu, w które wyposażonych jest coraz więcej mieszkań w gminie. Jest to efektem długoletniej kampanii prowadzonej przez Państwową Straż Pożarną, a także zwiększania świadomości wśród mieszkańców przez media.

Pytaliśmy także o nowy samochód ratowniczo-gaśniczy, który już wkrótce trafi do Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Andrychowie.

Zobaczcie nasz materiał

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy