reklama

Dachowanie na środku drogi

, Na sygnale, Wiadomości, 12.03.2023 17:42, eł
Samochód wywinął koziołka na śliskiej drodze.
Dachowanie na środku drogi

W powiecie suskim, gdzie śniegu jest jeszcze sporo i warunki na drogach są gorsze niż w wadowickim, kierowca z łatwością może wpaść w poślizg i stracić panowanie nad pojazdem. Zwłaszcza gdy jezdnia jest pochyła, a takich na tamtym terenie nie brakuje.

Dlatego tak bardzo ważne jest, by dostosować prędkość samochodu do warunków na drodze, o czym chyba zapomniał kierowca jadący dzisiaj (12 marca) przed 17.00 krętym i stromym traktem przez Krzeszów w gminie Stryszawa. Chwila nieuwagi wystarczyła, by jego auto wywinęło koziołka i wylądowało na środku jezdni kołami do góry. Ze wstępnych informacji wynika, że nikomu nic się nie stało, ale zdarzenie spowodowało spore utrudnienia w ruchu.

Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy