reklama

Czad zaatakował. Jedna osoba trafiła do szpitala

, Na sygnale, Wiadomości, 05.01.2022 13:02, DK
Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii.
Czad zaatakował. Jedna osoba trafiła do szpitala
W nocy z wtorku na środę służby ratownicze interweniowały w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Beskidzkiej w Andrychowie. Jak się okazało, zasłabła mieszkanka, która wcześniej brała kąpiel w łazience. Przybyli na miejsce stwierdzili stwierdziły bardzo wysokie stężenie tlenku węgla w powietrzu - 383 ppm. W budynku znajdowały się jeszcze trzy osoby – mąż kobiety oraz dwójka dzieci.

Strażacy zakazali używania piecyka gazowego oraz nakazali dokonanie przeglądu urządzenia oraz przewodów kominowych.

Kobieta została karetką przewieziona na SOR w Wadowicach celem przebadania, a jej mąż oraz dzieci prewencyjnie udały się na badania.

Strażacy przypominają, że zwłaszcza w okresie zimowym należy zadbać o przewody kominowe/wentylacyjne, a także wyposażyć mieszkanie w czujnik tlenku węgla. Nie jest on drogi a może uratować nam życie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy