reklama

Co za dzień. Pożary, wypadki, zatrucia... [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 08.04.2018 19:39, red
Ładny dzień, ale strażacy nie mają chwili wytchnienia.
Co za dzień. Pożary, wypadki, zatrucia... [FOTO]
W niedzielę (8.04) po południu strażacy gasili duży pożaru budynku mieszkalnego przy drodze wojewódzkiej w rejonie Kocierza.


To bynajmniej nie wszystko. W centrum dowodzenia PSP w Wadowicach cały czas dzwonią telefony ze zgłoszeniami o płonących trawach, m.in. w Inwałdzie, Spytkowicach, Łączanach i wielu innych miejscowościach powiatu.

Ponadto w niedzielę wieczorem strażacy z Andrychowa otrzymali zgłoszenie o zasłabnięciu mieszkanki na osiedlu w Andrychowie. Na miejscu wykluczono jednak zatrucie tlenkiem węgla.

Ok. godziny 19:30 do straży wpłynęło kolejne zgłoszenie - o podejrzeniu zatrucia tlenkiem węgla w budynku przy ul. 1 Maja w Andrychowie. Tam interweniują strażacy z OSP Andrychów i OSP Sułkowice Łęg.

Jednocześnie strażacy z JRG Andrychów i OSP Rzyki interweniowali w Rzykach, gdzie doszło do wypadku drogowego. Nikomu nic się nie stało. Jak poinformował nas asp. szt. Dariusz Stelmaszuk z KPP Wadowice na osiedlu Hajosty kierująca pojazdem marki opel jadąc w kierunku Rzyk utraciła panowanie nad pojazdem z uwagi na wystrzał opony lewego koła. W wyniku czego wjechała do przydrożnego rowu i najechała na słup telekomunikacyjny. Kierująca została pouczona.

Wypadek w Rzykach

Andrychów, 1 MajaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Thoor, 09.04.2018 07:28

Avi70 przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i Nas oświeć.

Rower , 09.04.2018 04:55

Jakim cudem doszło do wypadku skoro nikomu nic się nie stało ? Wypadek drogowy a kolizja różni się tym, że w 1. są osoby poszkodowane. Poziom postu ponownie na bardzo niskim poziomie, No ale trzeba nabić wyświetlenia.

tomekx, 08.04.2018 19:58

To chyba pytanie do radnego Kubika Adama z PiS

awi70, 08.04.2018 19:48

Jeśli chodzi o ten wypadek w Rzykach to tam gdzie chodnika niema to wypadki są a tam gdzie chodnik jest to wypadki są! Kiedy wreszcie zrobią chodnik z Rzyk w stronę Sułkowic?