reklama

Co za bestialstwo! Pies przywiązany tylną nogą do drzewa

, Na sygnale, Wiadomości, 19.02.2019 14:50, DK
Bulwersująca sprawa.
Co za bestialstwo! Pies przywiązany tylną nogą do drzewa
W niedzielę (17.02) na pograniczu Zatora, Rudz i Łowiczek (gmina Zator), został odnaleziony pies, którego ktoś próbował się pozbyć w bestialski sposób. Pies został przywiązany nogą do małego drzewa, nie mógł się wydostać z pułapki jaką zgotował dla niego właściciel lub osoba postronna.

- Nie wiem jak długo tam zwisał, ale jest wycieńczony - relacjonuje pan Łukasz, który podczas spaceru znalazł czworonoga.

Pies był wycieńczony i według relacja mieszkańca, nie miał nawet siły aby się napić. Pies nie ma czucia w nodze i najprawdopodobniej ma naderwany staw. Zwierzę ma się już dobrze i jest pod fachową opieką.


foto ŁK

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

firing, 20.02.2019 08:48

Oczywiście policja i ta śmieszna straż miejska umorzy postępowanie z powodu niewykrycia sprawcy bo poza łapaniem dzieciaków taka sprawa to dla nich skomplikowana rzecz.

krl13, 19.02.2019 21:29

Małe mózgi i mikroskopijne przyrodzenia w akcji - żaden normalny facet tak nie postąpi...

tomitom, 19.02.2019 18:39

Widocznie właściciel nie ma wrodzonej/wykształconej w sobie empatii... Żeby ją nabyć, trzeba przeżyć to samo. Państwo ma pełnić rolę wychowawczą, więc organy scigania do dzieła!

martin79, 19.02.2019 17:52

Miłością na Miłość odpowiedziec. Za jaja i na drzewo. Popieram Kasia Bizoń:) i wszystkie telewizje niech to transmitują na żywo........