reklama

Co się działo w wigilijną noc?

, Na sygnale, Wiadomości, 25.12.2022 09:25,
Kilka akcji prowadzili strażacy w regionie w wigilijną noc.
Co się działo w wigilijną noc?

W niedzielę (25.12) po godzinie 2 nocy doszło do pożaru altany przylegającej do budynku mieszkalnego w miejscowości Baczyn w powiecie suskim [na zdjęciu]. Na miejsce skierowani zostali strażacy z kilku jednostek. Udało im się opanować sytuację, ogień nie przeniósł się na dom.

W sobotę (24.12) po godzinie 22:00 strażacy z JRG Andrychów, OSP Witkowice, OSP Kęty interweniowali w Witkowicach (gmina Kęty) przy ulicy Kościelnej, gdzie doszło do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego.

Przed północą strażacy interweniowali także w miejscowości Brody k. Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie na przejeżdżający drogą krajową samochód spadł konar drzewa. Nikomu nic się nie stało.


foto: OSP Zachełmna

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

miastoandrychow, 25.12.2022 11:08

Szkoda, że nie napiszecie co się działo w parku koło kościoła w czasie pasterki ! Trzy radiowozy policji , krzyki , wyzwiska, gwizdy, przekleństwa . Gdzie są rodzice tych dzieci, które pewno poszły na pasterkę ?