Ciężarówka zablokowała przejazd [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 08.02.2018 20:50, PG/MG
Ciężarówka zablokowała przejazd [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło we czwartek (08.02.) po południu w Roczynach k. Andrychowa. Na ul. Kwiatowej samochód dostawczy wjechał do rowu, dodatkowo w miejscu, gdzie ograniczenie jest do 3,5 t. Okoliczni mieszkańcy od dawna skarżą się, że mimo zakazu przejeżdżają tamtędy ciężarówki. Ta ugrzęzła na dłużej.

Z relacji świadków wynika, że trzy traktory próbowały ją bezskutecznie wyciągnąć.

Wieczorem do akcji wyciągnięcia ciężarówki przystąpili specjaliści z holownikiem z bielskiej firmy Akra II.

Ciężarówka ugrzęzła na Kwiatowej w godzinach popołudniowych.
foto: Czytelnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Dawix22, 08.02.2018 22:53

Moje przypuszczenia są takie, że samochód jechał do firmy AN-KOM od strony Kęt. Nawigacja google go pokierowała najkrótszą trasą (niekoniecznie najbardziej optymalną). Kierowca zobaczył znak do 3.5t, który znajduje się na skrzyżowaniu ,,morga,, na granicy Bulowic i Roczyn i stwierdził ,, ja k*** nie przejade???,, Po około 500m jego ego spadło do poziomu krytycznego (patrz zdjęcia). Są to tylko moje przypuszczenia, więc proszę ich nie brać na poważnie, lecz jeżeli czytają to włodarze Roczyn, a w zasadzie włodarz, prosiłbym o przemyślenie i poczynienie rozsądnych kroków, aby zniwelować ten problem, można powiedzieć, że narastający. Pozdrawiam.