reklama

Chwile grozy w szkole

, Na sygnale, Wiadomości, 13.09.2021 11:26, eł

Uczniowie wyczuli ulatniający się gaz. Trzeba było ewakuować młodzież i pracowników placówki.

Chwile grozy w szkole

Do niebezpiecznej sytuacji doszło dzisiaj (13 września) w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 im. ks. Stanisława Staszica w Wadowicach. Około 8.15 uczniowie wyczuli zapach gazu na drugim piętrze budynku.

Szybko zawiadomiono o tym pogotowie gazowe, straż pożarną oraz policję. - Pracownicy gazowni potwierdzili rozszczelnienie zaworu głównego gazociągu w budynku szkoły – potwierdził aspirant sztabowy Dariusz Stelmaszuk z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Z budynku trzeba było ewakuować około 150 uczniów i 22 pracowników. Wszystko jednak skończyło się szczęśliwie. Zawór został naprawiony, a młodzież wróciła na lekcje.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy