reklama

Chłopczyk trafił z gorączką do wadowickiego szpitala. Po kilku godzinach zmarł [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 05.02.2018 12:30, PG
Wykonana została sekcja zwłok.
Chłopczyk trafił z gorączką do wadowickiego szpitala. Po kilku godzinach zmarł [AKTUALIZACJA]

W środę (31.01.) wieczorem do wadowickiego szpitala trafił 4,5-latek – mieszkaniec Tomic.Po kilku godzinach zmarł.

Chłopca przyjęto na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Był w ciężkim stanie. Miał bóle brzucha i wysoką gorączkę. Po kilku godzinach w szpitalu zmarł.

Przyczyny śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok chłopczyka. W Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach wszczęto postępowanie wyjaśniające. Sprawą zajmuje się policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wadowicach. .

Prowadzone są czynności pod kątem artykułu 155 Kodeksu Karnego ("Kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5"). Ciało zostało zabezpieczone decyzją prokuratora rejonowego – poinformowała nas rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach Agnieszka Petek.

Jak informuje nas Prokurator Rejonowy Sebastian Kiciński w piątek (02.01.) została wykonana sekcja zwłok, w efekcie której chorobowa przyczyna śmierci nie została precyzyjnie ustalona. Teraz będą wykonane badania histopatologiczne, a w razie ujawnienia się takiej potrzeby toksykologiczne.


AKTUALIZACJA 05.02.2018

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mirko2006, 06.02.2018 07:42

Ravique - masz rację z tą obsługą, bo tam to jest ekipa ludzi traktujących pacjenta jak intruza i wroga z grymasem, pretensją na twarzy - "po coś tu przylazł?".

xpek, 05.02.2018 16:12

dramat

Ravique, 05.02.2018 14:12

Obsługa to jest w barze lub hotelu.

tomas, 02.02.2018 15:07

Szkoda młodego chłopca, jestem ciekawe wyników sekcji zwłok oraz zgodności postepowania zgodnie z procedurami przez Wadowickich lekarzy. Ten Szpital, oddział ratowniczy słynie z niskiego poziomu obśługi pacjenta. Może ktoś się tym w końcu zajmie.