Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało właściciela składu amunicji i pocisków w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 15.09.2020 19:30, WB / red
Policja przez całą noc będzie pilnować domu w Andrychowie, w którym we wtorek znaleziono skład amunicji.
Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało właściciela składu amunicji i pocisków w Andrychowie

Jak już informowaliśmy, we wtorek (15.09) przed południem w jednym z domów przy ulicy 27 Stycznia w Andrychowie znaleziono skład amunicji i pocisków, którą - jak udało nam się dowiedzieć - użytkownik domu gromadził od dłuższego czasu. Jest tego sporo i - zdaniem służb - mogą stanowić zagrożenia dla mieszkańców okolicznych budynków.

Teren został otaśmowany. Po znalezisko mieli przyjechać saperzy, ale jak na razie nie przyjechali. Domu pilnuje policja.

Ewakuowano kilkunastu mieszkańców pobliskich budynków. Jak się dowiadujemy - na razie nie mogą wrócić do swoich mieszkań. Jednej osobie gmina zapewniła tymczasowe lokum, a pozostali mają nocować u rodzin.

Jak informuje RMF, Centralne Biuro Śledcze Policji zatrzymało mężczyznę, który miał gromadzić pociski, broń i amunicję w budynku przy ulicy 27 Stycznia. Śledczy na razie nie informują o szczegółach sprawy.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zenobiusz Kuśmider, 15.09.2020 22:20

Andrychowskie Babie Lato. Piękne zdjęcia i równie piękna muzyka do filmu.