reklama

Cała seria interwencji strażaków

, Na sygnale, Wiadomości, 21.11.2022 07:27, red
Wszystkie związane są z sezonem grzewczym.
Cała seria interwencji strażaków
W niedzielę wieczorem strażacy interweniowali przy ulicy 3 Maja w Kalwarii Zebrzydowskiej. Doszło tam do pożaru sadzy w kominie.


Godzinę później straż została wezwana do pożaru przy ulicy Sosienki w miejscowości Stanisław Dolny. Miał tam miejsce pożar niewielkiego drewnianego budynku [na zdjęciu]. Sytuacja została szybko opanowana.

W niedzielę wieczorem strażacy interweniowali także w miejscowości Stronie k. Stryszowa. Doszło tam do pożaru sadzy w kominie budynku mieszkalnego.

W poniedziałek rano kolejna interwencja służb ratowniczych - tym razem w jednym z mieszkań przy ulicy Pachla w Andrychowie. Stwierdzono tam tlenek węgla. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej.

foto: Patryk KnapczykZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy