reklama

Będą zmiany przy cmentarzach w gminie Andrychów

Na sygnale, Wiadomości, 27.10.2022 14:46, red
Akcja Znicz 2022 w gminie Andrychów.
Będą zmiany przy cmentarzach w gminie Andrychów
Straż Miejska z Andrychowa informuje, że w okresie od 29 października 2022 do 2 listopada 2022 roku zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu kołowego wokół cmentarzy:

1. Cmentarz parafialny Rzyki, osiedle Szczęśniaki - wprowadzenie ruchu jednokierunkowego pojazdów od strony drogi powiatowej 1737K w kierunku oś Szczęśniaki (droga gminna G118)

2. Cmentarz Parafialny w Targanicach - wprowadzenie ruchu jednokierunkowego pojazdów od strony ul. Jawornickiej do ul. Brzozowej.

3. Cmentarz Parafialny w Inwałdzie – wprowadzenie ruchu jednokierunkowego pojazdów na ul. Zielnej na wysokości cmentarza od strony ul. Wadowickiej
4. Cmentarz Parafialny w Sułkowicach - Bolęcinie – wprowadzenie ruchu jednokierunkowego pojazdów na ul. Spokojnej od ul. Racławickiej do ulicy Środkowej

- Wszyscy użytkownicy dróg proszeni są o zwrócenie szczególnej uwagi na funkcjonariuszy policji i straży miejskiej, którzy w newralgicznych miejscach będą kierować ruchem i to do ich poleceń w pierwszej kolejności należy się stosować. Pamiętajmy także o podstawowych zasadach ruchu drogowego a w szczególności o dostosowaniu prędkość do warunków panujących na drodze i o zachowaniu odstępu między pojazdami. Przypominamy także o konieczności jazdy z włączonymi światłami mijania i ostrzegamy, że nie będzie żadnej pobłażliwości dla tych osób, które wsiądą za kierownicę pod wpływem alkoholu.
Również piesi, uczestnicy ruchu drogowego powinni korzystać z chodników, a w przypadku ich braku z pobocza. Przed wejściem na jezdnię należy zachować szczególną ostrożność i przechodzić w miejscach do tego wyznaczonych. Straż Miejska i Policja zachęca również i przypomina o obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez wszystkich pieszych poruszających się po zmierzchu.

- informuje Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy