reklama

Auto wypadło z drogi w Bulowicach [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 09.12.2021 12:41,
Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 12:00 na drodze krajowej w Bulowicach.
Auto wypadło z drogi w Bulowicach [AKTUALIZACJA]

Kierowca samochodu dostawczego z nieznanych na razie powodów stracił panowanie nad pojazdem, w efekcie auto zakończyło jazdę w rowie na betonowym przepuście.

- W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał jedynie stłuczeń. W rozmowie ze sprawcą kolizji funkcjonariusze ustalili, że utracił on panowanie nad pojazdem ponieważ zasnął za kierownicą - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci przypominają, apelują i przestrzegają.

Zmęczony kierowca prowadzi pojazd podobnie do kierowcy będącego pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Dlatego niezwykle ważna jest świadomość i zdrowy rozsądek kierujących, którzy nie powinni lekceważyć pierwszych objawów zmęczenia.

Jeśli czujemy, że prowadząc pojazd zaczynamy mieć trudności z koncentracją oraz skupieniem uwagi, często ziewamy i przecieramy oczy, a powieki robią się coraz cięższe, nie należy zwlekać. Należy zatrzymać pojazd w bezpiecznym miejscu i odpocząć.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy