reklama

Auto wypadło z Białej Drogi

Na sygnale, Wiadomości, 04.02.2019 06:52,
W nocy wróciła biała zima, pogorszyły się warunki na drogach
Auto wypadło z Białej Drogi
W nocy wróciła biała zima, pogorszyły się warunki na drogach. Trzeba uważać za kierownicą. Policja ustala przyczyny zdarzenia drogowego do którego doszło w poniedziałek po szóstej rano na ulicy Biała Droga na granicy Andrychowa z Wieprzem.

Samochód osobowy wypadł tam z drogi i przewrócił się na bok.

Wstępnie wiadomo, że nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejscu interweniowali strażacy z kilku jednostek, policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

Jak informuje radio Kraków, około 7 rano do zderzenia dwóch samochodów doszło w Kętach na ulicy Spacerowej. Nikomu nic się nie stało.

Aktualizacja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

jim, 04.02.2019 08:15

Ciekawe ile osób spóźniło się oprócz mnie do pracy dzięki "sprawnej" akcji strażaków. Byłem, widziałem. Dobrze że śmigła nie wezwali. Panie redaktorze, interweniowało 3-4 strażaków, reszta po prostu się przejechała "na akcje"...