reklama
reklama

Auto rozbite, słup połamany, ale kierująca cała

Na sygnale, Wiadomości, 27.12.2021 12:21, eł

Mogło się to skończyć tragicznie...

Auto rozbite, słup połamany, ale kierująca cała

Zdarzenie drogowe, do którego doszło dzisiaj (27 grudnia) rano w Budzowie, wyglądało dramatycznie. Samochód z taką siłą uderzył w słup energetyczny, że wyrwał go z podłoża i złamał w pół, a sam uległ zmiażdżeniu. Mimo to siedzącej za kierownicą kobiecie nic się nie stało.

Kierująca fiatem punto jechała drogą wojewódzką w kierunku Zembrzyc, gdy na ostrym zakręcie straciła panowanie nad samochodem. Z jezdni zniosło go na chodnik, którym przez chwilę kontynuował jazdę. Zanim kobieta zdołała zareagować, by wrócić na asfalt, auto skasowało betonowy słup energetyczny, a następnie pociągnęło go za sobą w przydrożne zarośla. Po zderzeniu fiat punto ma kompletnie zmiażdżony przód, a słup jest złamany, jednak kobieta wyszła z opresji bez szwanku. Za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem... przejechał dalsze kilkadziesiąt metrów, ale już nie po chodniku, lecz przez rosnące poniżej niego krzaki.


foto: Małopolska Alarmowo

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy