Areszt dla mieszkańca Andrychowa za usiłowanie zabójstwa

, Na sygnale, Wiadomości, 27.05.2019 12:41, red
Grozi mu dożywocie.
Areszt dla mieszkańca Andrychowa za usiłowanie zabójstwa


Jak informuje policja, w piątek (24.05) w jednym z mieszkań w Andrychowie doszło do sprzeczki między dwoma braćmi, w trakcie której 43-latek zadał kilka uderzeń nożem w okolice klatki piersiowej oraz brzucha swojemu młodszemu bratu.

40-letni mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do wadowickiego szpitala. Sprawca zbiegł z miejsca, ale w wyniku podjętych działań przez policjantów został zatrzymany chwilę po zdarzeniu. 43-latek był nietrzeźwy.

W niedzielę (26.05) Sąd Rejonowy w Wadowicach zastosował wobec mieszkańca Andrychowa tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, kara 25 lat pozbawienia wolności, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy