reklama

Apel o pomoc dla rodziny poszkodowanej w dramatycznym pożarze

, Na sygnale, Wiadomości, 09.04.2018 18:20, red
Rodzina aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej.
Apel o pomoc dla rodziny poszkodowanej w dramatycznym pożarze
Jak już pisaliśmy w niedzielę (8.04) po południu doszło do pożaru domu w Kocierzu Rychwałdzkim, przy drodze wojewódzkiej Andrychów - Żywiec.

Pożar gasiło 10 jednostek straży pożarnej z powiatów wadowickiego i żywieckiego. Niestety, mimo usilnych starań wszystkich strażaków budynku wraz z wyposażeniem nie udało się uratować.


Poszkodowana jest sześcioosobowa rodzina: małżeństwo z dwójką dzieci oraz schorowani rodzice. - Pomimo wielu obowiązków Halina i Tomasz Świętek to prężni działacze społeczni udzielający się zarówno w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej, jak i Kole Gospodyń Wiejskich - piszą autorzy akcji pomocy dla poszkodowanych.

Pogorzelcy w chwili obecnej korzystają z pomocy swoich bliskich, a Urząd Gminy udostępnił im lokum zastępcze na czas przywrócenia domu do stanu nadającego się do zamieszkania.

Na portalu zrzutka.pl istnieje możliwość wsparcia rodziny. Celem jest zebranie 100 tys. zł na odbudowę domu. Więcej: https://zrzutka.pl/b6yuk7

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy