reklama

Andrychów, Targanice, Wieprz: zatrzymano piratów drogowych

Na sygnale, Wiadomości, 17.12.2019 10:53,
Kierowcy stracili prawo jazdy, zostali ukarani punktami i mandatami karnymi.
Andrychów, Targanice, Wieprz: zatrzymano piratów drogowych

W poniedziałek (16.12) policjanci z wadowickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który w Wieprzu pędził z prędkością 117 km/h, przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

Za dużo na liczniku miał również kierowca seata, który w niedzielę w Targanicach, jechał z prędkością 103 km/h. Tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h.

Z kolei w Andrychowie, w niedzielne popołudnie „wpadł” kierujący audi, u którego policyjny miernik wskazał 104 km/h. Ponadto, jak się okazało, wadowiczanin nie posiadał prawa jazdy. W związku z powyższym został ukarany mandatem za brak uprawnień do kierowania pojazdami oraz przekroczenie prędkości.

Natomiast kierowca volkswagena (mieszkaniec gminy Wieprz) oraz kierowca seata (mieszkaniec powiatu bielskiego) w związku z popełnionym wykroczeniem zostali ukarani mandatami, punktami karnymi, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

- Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych! - apelują policjanci.

źrodło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy