Andrychów. Kto rozpoznaje mężczyznę mogącego mieć związek z podpaleniem szklarni w Zagórniku?

, Na sygnale, Wiadomości, 09.08.2019 13:20, PG
Policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Andrychowie
Andrychów. Kto rozpoznaje mężczyznę mogącego mieć związek z podpaleniem szklarni w Zagórniku?

Rzecznik Prasowy KPP w Wadowicach mł. asp. Agnieszka Petek przesyła do nas komunikat w sprawie podpalenia w Zagórniku:

Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie w dalszym ciągu prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy podpalenia szklarni w miejscowości Zagórnik.

7 sierpnia 2019 roku, około godz. 22:40 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru w Zagórniku. Z ustaleń wynika, że najprawdopodobniej doszło do podpalenia bali siana, które znajdowały się w budynku szklarni. W wyniku tego zdarzenia spaleniu uległo 500 bali siana, a także została zniszczona przyczepa rolnicza oraz szklarnia.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny, zabezpieczając ślady działania sprawcy. Ponadto zabezpieczyli również monitoring. Po jego analizie oraz informacji przekazanych przez świadków, policjanci ustalili, że mężczyzna widoczny na nagraniu z monitoringu może mieć związek z podpaleniem. Mężczyzna ubrany był w białą koszulkę z krótkim rękawem, krótkie spodenki koloru jasnego, na biodrach założoną miał saszetkę koloru ciemnego.

W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na nagraniu z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Andrychowie pod numer telefonu 33 875 09 00, 33 875 09 01 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 112 lub 997.

Policja zapewnia anonimowość.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 10.08.2019 07:12

Taki bohater to czemu morde zakrywasz???? Policja już idzie po ciebie smieciu!!!!!!!!!!

Rzycon, 09.08.2019 18:54

@teresa12345 Każdy ma coś na sumieniu i nie każdy lubi być nagrywany ;)

teresa12345, 09.08.2019 13:43

Bez powodu nie zakrywalby głowy ma na pewno coś na sumieniu.