reklama

Amator 'damek' wpadł w ręce dzielnicowego

, Na sygnale, Wiadomości, 02.08.2019 13:50,
Policjant odzyskał „damkę”, zyskując wdzięczność szczęśliwej właścicielki.
Amator 'damek' wpadł w ręce dzielnicowego
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Zatorze dzięki dobrym relacjom z mieszkańcami wpadł na trop rowerowego złodzieja.

Jak informuje policja, 7 lipca zatorscy policjanci otrzymali zgłoszenie od 45–letniej mieszkanki gminy Zator dotyczące kradzieży jej roweru pozostawionego na jednej ze stacji paliw w Zatorze.

- Rozwikłaniem zagadki zniknięcia jednośladu zajął się dzielnicowy na którego terenie doszło do zdarzenia. W ubiegły wtorek policjant rozmawiając o sprawie kradzieży z kolejnymi mieszkańcami Zatora ustalił, że na opisywanym rowerze był widziany mieszkaniec pobliskiego Przeciszowa. Dzielnicowy jeszcze tego samego dnia o zapukał do drzwi domu 28 – latka, który przyznał, że zabrał rower ze stacji benzynowej - informuje asp. sztab. Małgorzata Jurecka, oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

„Damka” została zwrócona szczęśliwej właścicielce, natomiast sprawcy za kradzież roweru grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 02.08.2019 19:30

5lat hahahaha ale sie usmialam :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) a gdzie kamery na wspomnianej stacji??????

aleocochodzi, 02.08.2019 15:54

5 lat za kradzież roweru? To ile grozi takiemu prezydentowi Bronkowi za kradzież wielu milionów złotych?