reklama

Alkoholowa biesiada przy torowisku zakończyła się mandatami

, Na sygnale, Wiadomości, 09.04.2018 11:15, red
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach mandatami zakończyli alkoholową posiadówkę, urządzoną przez cztery osoby w pobliżu torowiska przy stacji kolejowej w Bulowicach.
Alkoholowa biesiada przy torowisku zakończyła się mandatami

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie. Policjanci otrzymali wtedy zgłoszenie dotyczące osób znajdujących się w rejonie torowiska przy stacji PKP w Bulowicach.

- Funkcjonariusze niezwłocznie udali się we wskazany rejon, gdzie zastali cztery osoby spożywające piwo. Na mieszkankę Bulowic oraz jej trzech towarzyszy, zamieszkałych w tej samej miejscowości, policjanci nałożyli mandaty karne za spożywanie alkoholu w miejscu zakazanym. Ponadto biesiadnicy zostali pouczeni o zagrożeniu, które mogli stworzyć w ruchu kolejowym - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy