Ale wiatr! Strażacy i energetycy mają pełnce ręce roboty [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 29.10.2017 10:25,

Połamane, drzewa, fruwające garaże, brak prądu - to wstępny bilans skutków wichury.

Ale wiatr! Strażacy i energetycy mają pełnce ręce roboty [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Od rana strażacy z całego regionie maja pełne ręce roboty. Cały czas odbierają zgłoszenia o połamanych drzewach, zerwanych liniach energetycznych i telekomunikacyjnych.


W Wieprzu wiatr porwał blaszany garaż, który runął na drogę. Drzewo runęło także na drogę pomiędzy Kętami a Oświęcimiem {na zdjęciu}, a w Bugaju drzewo spadło na samochód. Drzewo zatarasowało ulicę Batorego w Andrychowie. Z kolei na ul. Biała Droga w Andrychowie drzewo spadło na dach budynku mieszkalnego. Drzewo spadło także na Orlika na osiedlu w Andrychowie. Uszkodzony jest także dom w Choczni.

W Wadowicach przy ul. Lwowskiej od budynku oderwał się komin.

Takich zgłoszeń strażacy otrzymali kilkadziesiąt. W Zebrzydowicach poszkodowana została jedna osoba - została uderzona konarem, który spadł z drzewa.

W kilkunastu miejscowościach nie ma prądu. Tauron wysłał już ekipy energetyków do usuwania awarii.
Andrychów ul. Lenartowicza, foto: Czytelniczka
Wieprz, drzewo na drodzeUlica Kościuszki w Andrychowie

Gierałtowice ul. Brzosy


Andrychów, obok urzędu pracy


Inne zdjęcia:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 30.10.2017 07:37

Serdeczne podziękowania dla wszystkich tych którzy w jakikolwiek sposób pracują lub pracowali w tak trudnych warunkach przy usuwaniu skutków huraganu. Strażakom, policjantom, energetykom oraz tym niezrzeszonym w żadnej organizacji, nawet tym udrażniającym butem wloty do studzienek kanalizacyjnych - DZIĘKUJEMY