reklama

Alarm przeciwpowodziowy w gminie Kęty

, Na sygnale, Wiadomości, 01.09.2021 13:14,
Przestał padać deszcz, sytuacja powoli się już stabilizuje, ale zagrożenie ciągle istnieje.
Alarm przeciwpowodziowy w gminie Kęty
W gminie Kęty w środę (1.09) burmistrz zdecydował o ogłoszeniu na terenie gminy alarmu przeciwpowodziowego. To głównie w związku z planowanymi zrzutami wody z zapory w Porąbce. Służby mają być w pełnej gotowości do działań.

- Mając na uwadze zwiększone zrzuty wody oraz sytuację meteorologiczną, po zasięgnięciu opinii osób współodpowiedzialnych za bezpieczeństwo Gminy, podjąłem decyzję o ogłoszeniu na terenie Gminy Kęty alarmu przeciwpowodziowego, od dnia dzisiejszego (godz. 12.00) do odwołania - poinformował burmistrz Krzysztof Klęczar.

Synoptycy prognozują, że opady deszczu w naszym regionie mogą jeszcze występować do wieczora w środę. Od czwartku zdecydowana poprawa pogody. Ma być słonecznie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy