reklama

Akcja ratownicza nad Wieprzówką w Andrychowie i pożar w "Trójce" [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 19.06.2018 12:45, WB/PG
Trwają powiatowe ćwiczenia obronne wszystkich służb ratowniczych.
Akcja ratownicza nad Wieprzówką w Andrychowie i pożar w

We wtorek (19.06.) w całym powiecie wadowickim trwają ćwiczenia obronne pn. "czerwiec 2018" wszystkich służb ratowniczych zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach.

Przed południem strażacy zmagali się z pożarem budynku starostwa i ewakuacją jego pracowników. Następnie udali się do Mucharza a około 12:00 rozpoczęli ćwiczenia w Andrychowie gdzie na os. Olszyny walczą z wylewającą się wodą z Wieprzówki. Strażacy zmagają się także z pożarem budynku szkoły podstawowej nr 3 i ratowaniem poszkodowanych uczniów oraz prowadzą działania przy wypadku samochodowym spowodowanym na przejściu dla pieszych przed szkołą podstawową nr 2.W tym samym czasie trwa zabezpieczanie wałów przed wylaniem rzeki Choczenka w Wadowicach:


A tak było przed południem w Wadowicach:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy