reklama

Akcja ratownicza na ulicy w Andrychowie [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2022 11:53, red
W środę (27.04) przed południem służby ratownicze interweniują przy ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie.

Akcja ratownicza na ulicy w Andrychowie [AKTUALIZACJA]
W środę (27.04) około południa 55-letni kierowca jadąc samochodem ulicą Żwirki i Wigury w Andrychowie, źle się poczuł i stracił przytomność. Wcześniej zdążył zatrzymać pojazd. Zauważyły to dwie przechodzące chodnikiem mieszkanki. Zaczęły uderzać w szybę, ale mężczyzna nie reagował. Wezwały pomoc dzwoniąc na numer alarmowy.


Jak przekazał nam dowódca JRG Andrychów Marek Nowak, całą sytuację zauważyli przejeżdżający ulicą prywatnym samochodem strażacy z OSP Targanice Dolne, którzy natychmiast przystąpili do działań - wybili szybę w oknie samochodu, wyciągnęli mężczyznę i zaczęli mu udzielać pierwszej pomocy. Pomagały im w tym dwie przechodzące chodnikiem mieszkanki Andrychowa.

Następnie reanimację przyjęli wezwani poprzez numer alarmowy strażacy z JRG Andrychów, a chwilę potem dojechał zespół ratownictwa medycznego.

Poszkodowanemu 55-letniemu mężczyźnie udało się przywrócić czynności życiowe. Został on przewieziony karetką do szpitala.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy