reklama

Akcja ratownicza na targu w Andrychowie

Na sygnale, Wiadomości, 08.09.2020 07:15, WB
Do zdarzenia doszło we wtorek (8.09) przed 7:00 rano.
Akcja ratownicza na targu w Andrychowie
Do zdarzenia doszło na placu targowym przy ulicy Przemysłowej w Andrychowie. Samochód osobowy uderzył tam w inny samochód. Jeden z kierowców zasłabł, wezwani na miejsce strażacy i zespół ratownictwa medycznego prowadzili reanimację.

Poszkodowany zostanie przewieziony do szpitala.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 09.09.2020 04:38

TURBO coś tam: Ty to jesteś bardzo nieszczęśliwym człowiek skoro ciągle narzekasz. A popatrz, został uratowany człowiek i ile radości to sprawiło jego znajomym i bliskim.

Turboplazmotron, 08.09.2020 08:13

Poruszanie się samochodem po tym placu nie należy do łatwych(przez beznadziejny projekt). Część osób robiąca mniejsze zakupy zamiast samochodem mogłaby przyjechać komunikacją miejską ale oczywiście nikt z organizujących rozkład jazdy nie pomyślał o autobusie (przynajmniej we wtorki).