reklama

Akcja ratownicza na Beskidzkiej [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 20.01.2023 18:20,
W piątek (20.01) wieczorem służby ratownicze prowadziły działania w Sułkowicach.
Akcja ratownicza na Beskidzkiej [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W piątek (20.01) przed godziną 18:00 w rejonie skrzyżowania ulicy Beskidzkiej z Kościelną w Sułkowicach nastolatka została potrącona przez samochód.


Na miejscu interweniowały służby ratownicze: zespół ratownictwa medycznego, strażacy z JRG Andrychów i OSP Sułkowice-Łęg. 13-letnia dziewczyna została przewieziona karetką do szpitala w Oświęcimiu.

Pierwsi na miejscu zdarzenia byli dwaj druhowie z OSP Sułkowice-Łęg, którzy akurat prywatnie jechali tą drogą i po wypadku stanęli w korku. To oni pierwsi udzielali pomocy poszkodowanej.

Policja ustala dokładne przyczyny tego wypadku.

W piątek wieczorem warunki na drogach są bardzo złe. Zaczął padać śnieg. Na wielu odcinkach dróg pod cienką warstwą śniegu znajduje się lodowa pokrywa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega-fon, 20.01.2023 22:24

Jametek, Ty matematykę skończyłeś w pierwszej klasie, czy liczysz jak Twoja partia?

Jametek , 20.01.2023 19:14

Widok ze zdjęcia mnie przeraża,tak wlasnie jest odśnieżana droga....a to dopiero drugi dzień opadów śniegu. Za 200tys (wygranego przetargu )co daje 24 tys na odśnieżanie dziennie przez 4 miesiące.....to są chyba kpiny. WEZ JESZCZE sobie odśnieżanie Roczyn i Rzyk.