Policja apeluje: widząc zagubioną, zdezorientowaną osobę nie pozostawiaj jej bez pomocy.
W poniedziałek (18.11) wieczorem policjanci z oświęcimskiej komendy Policji, otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Oświęcimia, o zaginięciu jej 47 – letniego syna. Z relacji kobiety wynikało, że syn z uwagi na niepełnosprawność intelektualną, nie jest w stanie sam powrócić do domu.
- Dyżurny oświęcimskiej komendy Policji, informację o zaginięciu wraz z rysopisem zaginionego, niezwłocznie przekazał wszystkim służbom na terenie miasta. Po kilkunastu minutach prowadzonych poszukiwań z oficerem dyżurnym skontaktował się kierownik rewiru dzielnicowych asp. szt. Dariusz Jakubowski [na zdjęciu] informując, że odnalazł zaginionego na jednej z ulic osiedla Chemików. Mężczyzna został przewieziony do miejsca zamieszkania, a następnie oddany pod opiekę matce - informuje oświęcimska policja.
Policja apeluje: widząc zagubioną, zdezorientowaną osobę nie pozostawiaj jej bez pomocy. Wystarczy zainteresować się jej losem, a po potwierdzeniu, że pomoc jest potrzebna możesz odprowadzić ją do domu lub powiadomić służby dzwoniąc pod numer alarmowy 112.
źródło: KPP Oświęcim
Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy
o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu,
usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na:
[email protected]
Brak komentarzy