reklama

Akcja policji z Andrychowa: zamiast przed ołtarz trafiła do zakładu karnego

, Na sygnale, Wiadomości, 10.08.2022 14:37,
Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie zatrzymali 27-latkę poszukiwaną dwoma listami gończymi.
Akcja policji z Andrychowa: zamiast przed ołtarz trafiła do zakładu karnego

Kryminalni z andrychowskiego komisariatu w ubiegły piątek (5 sierpnia) zatrzymali kobietę, która od ponad roku ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

27-latka była poszukiwana za liczne oszustwa, dwoma listami gończymi, wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Bielsku Białej.

- Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą ustalili, że poszukiwana kobieta na stałe ma przebywać poza granicami kraju. 4 sierpnia br. policjanci uzyskali informację, że 27-latka przyjechała na terytorium RP, bo zamierza wziąć ślub. Następnego dnia, gdy poszukiwana załatwiała formalności w związku z planowaną uroczystością, została zatrzymana przez andrychowskich funkcjonariuszy. Kobieta zamiast przed ołtarz trafiła do zakładu karnego, gdzie zgodnie z wyrokiem sądu spędzi najbliższe 11 miesięcy i 20 dni - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej policji w Wadowicach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy