reklama

71-latek potrącony przez ciągnik rolniczy

Na sygnale, Wiadomości, 07.06.2023 15:49,
Wypadek w gospodarstwie rolnym.
71-latek potrącony przez ciągnik rolniczy

W środę (7.06) po godzinie 13:00 służby ratunkowe interweniowały na terenie jednej z miejscowości w gminie Zator, gdzie senior podczas obsługi ciągnika rolniczego doznał obrażeń ciała.

- Policjanci ustalili, że 71 – latek został potrącony przez uruchomiony traktor w chwili gdy wykonywał przy nim prace. W wyniku potrącenia mężczyzna doznał obrażeń ciała w postaci urazu biodra oraz nogi. W stanie przytomnym został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala na leczenie - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaje, że w trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku w gospodarstwie.

foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy