40-latek odpowie za nielegalne posiadanie i przemyt narkotyków

, Na sygnale, Wiadomości, 18.05.2018 13:40, red
W ręce andrychowskich stróżów prawa wpadł 40-letni mężczyzna, a wraz z nim nielegalny towar. Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie.
40-latek odpowie za nielegalne posiadanie i przemyt narkotyków

Jak informuje policja, 16 maja dyżurny Komisariatu Policji w Andrychowie został powiadomiony, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mogą znajdować się narkotyki. Po otrzymaniu informacji, na miejsce zostali skierowani funkcjonariusze, którzy potwierdzili zgłoszenie. W mieszkaniu, w którym byli obecni lokatorzy, mundurowi ujawnili i zabezpieczyli podejrzane substancje.

W trakcie testów potwierdzono, że jest to środek odurzający w postaci marihuany. Jednocześnie podjęte czynności doprowadziły do ustalenia właściciela tychże substancji, jak również miejsca jego pobytu.

- Chwilę później policjanci zapukali do kolejnego mieszkania na terenie Andrychowa, gdzie zastali 40-letniego właściciela środków odurzających. Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony wizytą policjantów. Ponadto w wyniku przeszukania mieszkania, ujawniono kolejny woreczek z zakazanymi substancjami. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli 77, 96 g suszu. W trakcie dalszych czynności ustalono, że mieszkaniec Andrychowa, na stałe przebywający w Holandii, gdzie pracuje, 15 maja br. powrócił do Andrychowa, skąd przywiózł zakazane „pamiątki” w postaci suszu marihuany - informuje policja w komunikacie.

Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty z art. 62 U.P.N. i art. 55 U.P.N., do których się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy