37 - latek bez prawa jazdy ale za to z promilami jeździł po Kętach

, Na sygnale, Wiadomości, 30.07.2020 09:00, PG
Zatrzymała go patrolujący policjanci.
37 - latek bez prawa jazdy ale za to z promilami jeździł po Kętach

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach podczas nocnego patrolu zatrzymali drogowego przestępcę. 37 –latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania wsiadł za kierownicę samochodu mając w organizmie 1,80 promila alkoholu.

Z wtorku na środę (28/29.07.2020), tuż po godzinie 01.00 uwagę patrolujących Kęty policjantów zwrócił jadący ulicą Kościuszki samochód marki Daewoo Lanos. Tor jego jazdy mógł wskazywać, że za jego kierownicą znajduje się nietrzeźwy. Mundurowi błyskawicznie podjęli interwencję. Włączając sygnały uprzywilejowania pojechali za pojazdem, który zatrzymali na Osiedlu Wyszyńskiego.

Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze potwierdzili swoje spostrzeżenie. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 37 – letni mieszkaniec Kęt ma w organizmie 1,80 promila alkoholu, a ponadto nie posiada uprawnień do kierowania.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.


źrodło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]wsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy