34-latka chciała targnąć się na swoje życie na moście w Wadowicach. Uratowali ją policjanci

, Na sygnale, Wiadomości, 15.01.2018 14:15, PG
34-latka chciała targnąć się na swoje życie na moście w Wadowicach. Uratowali ją policjanci

W niedzielę, 14 stycznia br., Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach około 18:20 otrzymał zgłoszenie, że w rejonie mostu kolejowego na terenie Wadowic może dojść do tragedii. Jak przekazała osoba zgłaszająca, jej znajoma skontaktowała się nią telefonicznie i powiedziała, że chce się pożegnać.

Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, którzy podjęli próbę odnalezienia kobiety.

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych tj. zmrok, opadająca mgła, mundurowi szybko odnaleźli kobietę, która stała na barierce mostu. Jeden z policjantów chwycił ją za rękę i sprowadził na dół. Kobieta była roztrzęsiona i zapłakana.

Policjanci podjęli z nią rozmowę okazując m.in. zrozumienie dla jej problemów. Tymczasem wezwali na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego, który zabrał 34-latkę do szpitala.
źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 17.01.2018 06:19

a teraz powinni jej wystawić rachunek za akcje ratowniczą 20 000