reklama

32-letni złodziej z Andrychowa zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 02.08.2021 08:14,
Policjanci z Andrychowa zatrzymali mężczyznę, który kradł w jednym ze sklepów w Andrychowie. Jego łupem padły artykuły przemysłowe i elektronarzędzia. 32-latek odpowie ponadto za inne przestępstwa i wykroczenia, których się dopuścił.
32-letni złodziej z Andrychowa zatrzymany
Jak informuje policja, w okresie od 17 do 21 lipca br. jeden ze sklepów w Andrychowie został trzykrotnie okradziony. Jak wynikało z ustaleń, ten sam sprawca zabierał z półek sklepowych artykuły przemysłowe i elektronarzędzia, które ukrywał pod odzieżą i opuszczał sklep nie płacąc za nie. Wartość skradzionego towaru nigdy nie przekraczała 500 złotych, aby ewentualnie mężczyzna mógł odpowiadać jako sprawca wykroczenia.

W środę (28 lipca br.) kryminalni pojechali do miejsca zamieszkania typowanego mężczyzny, gdzie podczas przeszukania znaleźli część skradzionego mienia. W trakcie wykonywanych przez nich czynności, do domu przyjechał swoim samochodem 32-latek, który był w stanie po użyciu alkoholu, a na domiar tego okazało się, że poosiada on sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i zostały mu cofnięte uprawnienia do kierowania decyzją starosty wadowickiego. Ponadto samochód nie posiadał aktualnych badań technicznych.

W związku z tym, że 32-latek dokonał trzykrotnej kradzieży w tym samym czasie, policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży w czynie ciągłym. Ponadto mężczyzna odpowie za w/w przestępstwa i wykroczenie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kokos, 04.08.2021 02:08

Nareszcie bo to już było śmieszne. Panowie policjańci poprzednimi razami przymykali oko bo sprzedawał kolegów czy temu że oddawał im narkotyki?

Jatylkoskomentuje, 03.08.2021 11:02

A to że to ,,diler,, jeden wielki przekręt, oszust, wyłudziciel a przede wszystkim sprzedawczyk to nikt nie napiszę. Może wkoncu sprawiedliwość.! Nikomu nie życzę więzienia ale tobie jak najbardziej.