reklama

27-latek zatrzymany za zniszczenie auta i pobicie jego właściciela w Andrychowie

Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2021 08:00,
Policjanci z Andrychowa zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który podczas awantury ze znajomym zniszczył zaparkowany pierwszy z brzegu samochód, a następnie pobił do nieprzytomności jego właściciela.
27-latek zatrzymany za zniszczenie auta i pobicie jego właściciela w Andrychowie
Kilka dni temu andrychowski komisariat został poinformowany o uszkodzeniu volkswagena oraz uszkodzeniu ciała właściciela tego samochodu.

Jak wynikało z okoliczności sprawy, pokrzywdzony w godzinach porannych przyjechał na jedną z ulic w Andrychowie po swojego znajomego. Gdy oczekiwał na kolegę, w rejonie jego samochodu doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami, w trakcie której jeden z awanturników zaczął nagle kopać i uderzać pięściami po aucie pokrzywdzonego. Sprawca uszkodził klapę bagażnika i rozbił szybę (jak się później okazało na łączną kwotę 900 złotych).W chwili, gdy kierowca zaczął wysiadać z samochodu, mężczyzna swoją agresję przeniósł na jego osobę. Zaczął uderzać go pięściami po twarzy, a w chwili gdy napadnięty stracił przytomność, sprawca uciekł . Na miejsce niezwłocznie zostały skierowane dodatkowe patrole oraz załoga karetki pogotowia, która przetransportowała pokrzywdzonego (mieszkańca gminy Wadowice) do szpitala.

- Policjanci ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć 27-letni mieszaniec gminy Andrychów, który był wcześniej karany za podobne przestępstwa. Tego samego dnia, po godz. 17:00, dzielnicowy andrychowskiego komisariatu, w czasie wolnym od służby, na jednej z ulic zauważył poszukiwanego mężczyznę o czym niezwłocznie poinformował oficera dyżurnego. Do czasu przyjazdu patrolu policjant dyskretnie obserwował podejrzewanego mężczyznę, aby go nie spłoszyć. W trakcie kontroli osobistej 27-latka, również podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, policjanci znaleźli amfetaminę - informuje Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

27-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, uszkodzenia ciała oraz dwa zarzuty posiadania substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył na tę okoliczność stosowne wyjaśnienia.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rrror, 01.06.2021 13:54

Chodzi taki po ulicach i rozwala co popadnie a my potem go głaszczemy po główce i mówimy oj Ty Ty niedobry, tak się nie robi, a nastepnie utrzymujemy go przez następne lata. Jedzenie i dach nad głową dostaje za darmo za to co narobił. Do ciężkich łagrów takiego dupka i niech na siebie zarabia a nie jeszcze go nagradzają tym że może mieć wyrąbane i nic nie robić -.- Coś tu jest nie halo, nie uważacie?

bullcock, 01.06.2021 09:00

Taki śmieć pewnie jeszcze będzie zadowolony z odsiadki